Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Parent
ar: الأب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Role
ar: دور

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Key
ar: المفتاح

en: Granularity
ar: النعومة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Examples
ar: أمثلة

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Locked
ar: مقفل

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Publishing status
ar: حالة النشر

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: View user information
ar: عرض معلومات المستخدم
