Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Role
eu: Rol

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Key
eu: Giltza

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Examples
eu: Adibideak

en: Permission
eu: Baimena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
