Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: Key
gu: ચાવી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
