Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
