Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
