Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.6) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Key
th: คีย์

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้

en: View user information
th: ดูข้อมูลผู้ใช้
