Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.7) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Role
ka: როლი

en: Key
ka: გასაღები

en: Permission
ka: უფლება

en: Language code
ka: ენის კოდი
