Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.8) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Role
he: תפקיד

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Changed
he: השתנה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Client
he: לקוח

en: Permission
he: הרשאה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Locked
he: נעול

en: Bundle
he: חבילה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
