Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.1.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Role
az: Rollar

en: Allow
az: İcazə verin

en: Key
az: Açar

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Permission
az: İcazə

en: Language code
az: Dil kodu

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Bundle
az: Paket

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: View user information
az: İstifadəçi məlumatlarına baxın
