Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.1.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Key
ku: کلیل

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Locked
ku: کلیلدراوە
