Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.1.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Parent
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Role
ms: Peranan

en: Allow
ms: Dibenarkan

en: Deny
ms: Dinafikan

en: Key
ms: Kunci

en: Permission
ms: Keizinan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Locked
ms: Terkunci
