OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
