Simple OAuth (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Resources
el: Πηγές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Global
el: Καθολικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Creator
el: Δημιουργός
