Simple OAuth (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Resources
fi: Resurssit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Global
fi: Yleinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Locked
fi: Lukittu

en: About
fi: Tietoja

en: Creator
fi: Luoja

en: Expiration time
fi: Vanhenemisaika

en: Resource
fi: Resurssi
