Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Owner
eu: Jabea

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Global
eu: Globala

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Creator
eu: Sortzailea
