OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು
