OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta7) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
