Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (8.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
