Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း
