Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
