Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Code
tr: Kod

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Tokens
tr: tokens

en: Token
tr: Simge

en: Permissions
tr: İzinler

en: Changed
tr: Değişti

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Locked
tr: Kilitli

en: About
tr: Hakkında

en: Expiration time
tr: Geçerlilik bitişi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Clients
tr: İstemciler

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
