Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (8.x-2.0-alpha2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Code
te: కోడ్

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి
