Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Code
cy: côd

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: Permissions
cy: Hawliau
