Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Logo
mn: Лого

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Code
mn: Код

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
