Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Authored by
mr: लेखक

en: Locked
mr: कुपुपबंद

en: Bundle
mr: बंडल
