Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Logo
sq: Stema

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Code
sq: Kodi

en: Permissions
sq: Të drejta
