Simple OAuth (8.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Code
ku: کۆد

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Locked
ku: کلیلدراوە
