Simple OAuth (8.x-2.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்
