Simple OAuth (8.x-3.16) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker
