OAuth 2.0 (8.x-3.4) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Code
mn: Код

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
