OAuth 2.0 (8.x-3.8) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
