Simple OAuth (8.x-4.3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན
