Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.10) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
