Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.10) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Field name
sl: Ime polja

en: Machine name
sl: Strojno ime
