Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Authentication
cs: Ověření

en: Machine name
cs: Strojový název
