Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Machine name
gl: Nome de sistema
