Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
