Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
az: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP tarix formatları üçün sənədlərə</a> baxın.
