Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota
