Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Show as expanded
hi: विस्तारित रूप में दिखाएँ
