Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Separator
jv: Watesan

en: Show as expanded
jv: Tudhuhna dadi mekar
