Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार
