Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time Format
ro: Format oră

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Show as expanded
ro: Afișați ca extins
