Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Time Format
el: Μορφοποίηση ώρας

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Show as expanded
el: Σε ανάπτυξη
