Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Separator
he: מפריד

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Show as expanded
he: להציג כמורחב
