Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Show as expanded
hr: Prikaži rašireno
