Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Separator
id: Pemisah

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Show as expanded
id: Tampilkan dengan dikembangkan
