Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Show as expanded
km: បង្ហាញ​ជា​រង្វើល
