Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە
