Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.
